RU UA EN  
 
ГОЛОВНА

Відчуття  безпеки - це те, чого прагне кожен з нас: на работі, вдома, на відпочинку. Ми хочемо бути впевненими, що коли ми йдемо на роботу, наш дім та власність залишаться цілими та збереженими, а, вертаючись додому, знати, що наш бізнес буде працювати на нас в умовах безпеки та контролю. 
 
Створити умови повної безпеки для Вашого бізнесу та власності з урахуванням індивідуальних особливостей та побажань клієнта - основне завдання нашої компанії.
 
 - Великий досвід у сфері надання охоронних послуг
 
 - Комплексне вирішення питань безпеки
 
 - Робота команди фахівців
 
 - Використання сучасного європейського обладнання
 
 - Індивідуальний підхід до клієнта
 
Все це дозволяє нам обслуговувати наших клієнтів на найвищому рівні.

 


Послуги

- Встановлення (монтаж) охоронної сигналізації для квартири, дому, котеджу, офісу, кіоску, складу, магазину та інших різних об’єктів.

- Пультова охорона квартир, домів,  офісів, складів, магазинів, гаражів та інших різних об’єктів.


Пакет «Економ»

Підключення охоронної сигналізації на пульт спостереження, моніторинг стану об’єкту, інформування Замовника про спрацювання сигналізації, консультаційна підтримка по правилам користування сигналізацією.

Вартість пакету 120 грн./міс. + оплата виїзду спеціаліста для усунення несправності обладнання (залежить від розташування об’єкту).

Пакет «Стандарт»

Підключення охоронної сигналізації на пульт спостереження, моніторинг стану об’єкту, виїзд групи реагування, обслуговування технічних засобів охорони, консультаційна підтримка по правилам користування сигналізацією.

Вартість пакету від 180 грн./міс.

Пакет «Стандарт +»

Підключення охоронної сигналізації та тривожної кнопки на пульт спостереження, моніторинг стану об’єкту, виїзд групи реагування, обслуговування технічних засобів охорони, консультаційна підтримка по правилам користування сигналізацією.

Вартість пакету від 180 грн./міс. + 210 грн. за кожний виїзд групи реагування при спрацюванні тривожної кнопки.

Пакет «Тривожна кнопка»

Підключення тривожної кнопки на пульт спостереження, виїзд групи реагування, обслуговування технічних засобів охорони, консультаційна підтримка по правилам користування сигналізацією.

Вартість пакету 150 грн./міс. + 210 грн за кожний виїзд групи реагування.


© Copyright «ОХОРОНА-КОМПЛЕКС ЄС» 2008 м. Київ, 03680, вул. М.Грінченко, 4 літ.А  тел.: +38 (044) 257-85-85, 257-41-45, факс: +38 (044) 369-32-09 Новые социальные коммуникации